Metaverse gözlüğü dikkat çekti! ‘Ebru Polat herkesi gözetliyor’

Şarkıcılığın yanı sıra ticaretle de uğraşan Ebru Polat, geçtiğimiz gün kullanımı tartışmalara neden olan metaverse gözlüğü ile Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.

40 yaşındaki Polat, Nişantaşı Citys’te yurt dışından getirttiği kamera ve ses kaydetme özelliği bulunan gözlüğü ile objektiflere poz verdi.

“SİZİ ÇEKİYORUM”

“Bu metaverse gözlük. Sizi çekiyorum” diyen ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti:

Dokunmatik ekran var gözlüğe basınca ses kaydı ve görüntü alıyor. Telefonda bile konuşabiliyorsun. Çok güzel bir teknoloji.

“YASAL DEĞİL”

Polat, “Siz neden böyle bir şey tercih ettiniz?” sorusuna, “Instagram’da kendimi paylaşırken ayna karşısında telefon tutacağıma böyle çekeceğim. Dışarıda sakıncalı olabilir. Dışarıda izinsiz çekim doğru ve yasal değil” şeklinde cevap verdi.

“Amerika’da yasaklanmış, yani izinsiz çekmenin cezası var” diye konuşan Ebru Polat, “Kötü amaç için de kullanabilir. İnsanlar art niyetli şekilde kullanabilir. 4-5 ay önce İspanya’dan 500-600 dolara almıştım” ifadelerini kullandı.

“ÖZEL HAYATIN GİZLİLİĞİ VAR”

Şarkıcı, “Sansasyonel bir şey olsa yayınlar mısınız?” sorusuna ise “Yayınlamam. Özel hayatın gizliliği ve ihlali var” yanıtını verdi.

Ünlü isim, gözlükle ilgili espriler yaparak; “Ebru herkesi gözetliyor. Yeni bir program yapayım ‘Ebru’dan Kaçmaz’ diye… Yeni paparazzi benim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir